Вокальний ансамбль «Мрія»

Юність, натхнення, тонка виразність – ось якості, які поєднує в собі вокальний ансамбль «Мрія».

За період діяльності колективу сформувався склад ансамблю в кількості 10 здобувачів освіти старшої вікової категорії. Учні займаються в колективі  з великим задоволенням та бажанням.

Навчаючись мистецтву співу, вихованці опановують технічні та художньо-виразні засоби виконання, систему співацьких навичок та вмінь: правильну вокальну поставу, звукоутворення, дихання, дикцію. Виконавська майстерність колективу – це передусім результат наполегливої праці, естетичного смаку та витонченої манери виконання.

Репертуар вокального ансамблю різноманітний: класичні твори, твори сучасних українських та зарубіжних авторів, народні, жартівливі та естрадні пісні. Із кожним роком репертуар оновлюється, враховуючи різні смаки та уподобання слухачів, підвищується рівень виконання, удосконалюється емоційність та артистичність.

Ансамблеві композиції вражають вишуканістю, новизною, художньою довершеністю, оригінальністю, бездоганним виконанням, театралізацією та яскравими костюмами виконавців. За роки плідної діяльності колектив досяг вокальної майстерності, артистизму та сценічної культури.

Неодноразово вокальний ансамбль «Мрія» був нагороджений грамотами, дипломами, кубками міського та обласного рівнів, а також отримали найвищу оцінку жюрі —  «Гран Прі».

З дня створення колективу і до сьогодні вокальний ансамбль «Мрія» — прикраса будь-якого свята, кожен виступ – це незмінний успіх!

Колектив постійно перебуває у творчому пошуку,

продовжує плідно працювати і розвиватися.