Питання — відповідь

Які пріоритетні напрямки роботи закладу освіти?

Пріоритетний напрям роботи колективу закладу – діяльність щодо формування компетентної особистості. Головне завдання закладу освіти – виховати інноватора та громадянина, який уміє ухвалювати відповідальні рішення та дотримується прав людини.

Які документи потрібно подати для зарахування дитини до першого класу?

Згідно чинного законодавства України прийом дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування. Для зарахування здобувача освіти потрібно подати заяву одного з батьків, копію свідоцтва про народження дитини, оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о, документ, що підтверджує місце проживання дитини.

Більш детально з інформацією можна ознайомитися в розділі «Прийом першокласників».

Який застосунок використовує заклад освіти для забезпечення освітньої діяльності в умовах карантину?

Усіх учнів закладу освіти долучено до Microsoft Teams — сучасної корпоративної платформи, яка інтегрує користувачів, вміст та засоби, необхідні  для формування компетентної особистості.

Яка територія входить до зони обслуговування школи?

Детально з територією обслуговування Ви можете ознайомитися на нашому сайті у відповідному розділі.

Питання від батьків