Співпраця з питань якості освіти

Інституційний аудит-2022

У КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №27, м.Суми з 11.02.2022 по 18.05.2022 здійснювався інституційний аудит управлінням Державної служби якості освіти в Сумській області. За результатами аудиту було сформовано ВИСНОВОК про якість освітньої діяльності закладу освіти, внутрішню систему забезпечення якості освіти, а також РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо вдосконалення діяльності закладу освіти.

Державна служба якості освіти презентувала анімований ролик

про роль засновника школи під час інституційного аудиту

Громада як засновник шкіл інвестує у їх розвиток і створює умови, щоб діти досягали кращих результатів у навчанні. Якість освітньої діяльності шкіл багато у чому залежить від того, наскільки місцева влада включена у процеси, що відбуваються в закладах освіти та як вона сприяє їх розвитку. З таким головним меседжем Державна служба якості освіти презентує анімований ролик про інституційний аудит у громаді (переглянути можна тут, а також натиснувши на ілюстрацію нижче)
Відео створене для Державної служби якості освіти України в межах ініціативи «Система забезпечення якості освіти», що впроваджується в межах проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe). Цей ролик є частиною інформаційної кампанії, яку Державна служба якості освіти розпочала у квітні 2021 року, щоб  інформувати батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.
“Якісна школа – це про спільні зусилля засновника, директора, вчителів, учнів та батьків. Кожен відіграє важливу роль у процесі побудови справді якісного закладу освіти. Цим відео хочемо показати, що інституційний аудит – це не просто оцінка того, як працює заклад. Для засновників це можливість оцінити якість роботи шкіл у громаді та отримати унікальну інформацію, яка підкаже, як розумно витратити гроші та у які саме потреби школи їх інвестувати у першу чергу”, – зазначив Руслан ГУРАК, голова Державної служби якості освіти.