Просвітницька діяльність

Команда «Еко-сам» нашої школи взяла участь у проєкті «Екопатруль — кращі практики», в якому змогла поглибити свої знання щодо сортування сміття, раціонального використання ресурсів та проєктного менеджменту. В кінці проєкту учасники презентували свої напрацювання та довели, що СМІТТЯ може бути РЕСУРСОМ!

Наша школа продовжує реалізацію екологічного проєкту «Життя без сміття». Учні 11-А класу зібрали 3 кг 800 г білого і блакитного пластику, 250 г зеленого й коричневого пластику, 17 кг 600 г картону. Школярі отримали 51 грн 10 коп за вторинну сировину.

Відповідальність за навколишнє середовище, збереження природи не є своєрідною модою, а є дійсністю, яка постає перед людством.
Сухомлинський говорив:» Природа стає виховним могутнім фактором лише тоді, коли маленька людина… з подивом приходить до думки: світ навколо мене став багатшим, красивішим, і ця зміна світу — моя праця, це я.»
Учні 7-Б класу роблять світ красивішим і чистішим. Дякуємо компанії «Кернел» за подарунки.