У добру путь, дорогі випускники!

30 липня 2020 року наша школа попрощалася зі своїми випускниками. Учні продемонстрували досить високий рівень знань за підсумками ЗНО. Цьогоріч є особливий привід пишатися нашими випускниками, адже учениця 11-А класу Скляренко Ірина отримала максимальну кількість балів — 200 з біології, а загальний її результат – 596,5 із 600 можливих.
4 учні отримали медалі: 2 золоті та 2 срібні, 14 учнів із 44 — Похвальну грамоту «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів».
Вітаємо «щасливчиків», для яких цей високий результат став заслуженою винагородою за наполегливість у навчанні протягом одинадцяти років. Сподіваємося, що вони прикладуть максимум зусиль для того, щоб здобути омріяну професію і успішно реалізуватися в ній.
Ми щиро Вам бажаємо, наші випускники:
Ясного й мирного над головою неба,
Здоров’я, успіхів, у серці доброти.
Щоб по життю ішли ви гідно, так, як треба,
І щоб пишались Вами вчителі й батьки.