Медичне обслуговування

Нагадуємо про необхідність вчасного надання до школи  медичної довідки №086-1/о , у якій міститься висновок про стан здоров’я дитини, діагноз, групу на фізкультурі та 063 — з інформацією про зроблені профілактичні щеплення.
Такі довідки видає сімейний лікар або педіатр 👩‍⚕🧑‍⚕ із яким у батьків дитини укладена декларація. Також цей лікар направляє учня до вузьких спеціалістів, чиї висновки також потрібні для огляду.
Розповідаємо детальніше про медогляд школярів 👇
👦👧 Перед вступом у перший клас потрібно відвідати таких лікарів та пройти такі аналізи:
🔹 дитячий хірург;
🔹 дитячий ортопед-травматолог;
🔹дитячий офтальмолог;
🔹 стоматолог;
🔹 інші спеціалісти за показаннями;
🔹 аналіз крові на гемоглобін;
🔹 інші аналізи за показаннями.
👦👧 Медогляд для учнів 2-11 класів. Діти, які вже навчаються в школі, мають проходити медичний огляд один раз на рік, але не обов’язково робити це перед самим навчальним роком. Можна перенести похід до лікаря на будь-який інший час, щоб не утворювати черг перед 1 вересня. Із 7 до 17 років вузьких спеціалістів та аналізи потрібно проходити лише за необхідністю. Потрібні консультації та аналізи для кожного віку підкаже педіатр чи сімейний лікар, який направляє на огляд.
📌 Медичні огляди учнів входять до Програми медичних гарантій і є безоплатними. Для консультації вузьких спеціалістів педіатр чи сімейний лікар створить електронне направлення. З ним потрібно звернутись до будь-якого медичного закладу, який має договір з НСЗУ на надання амбулаторної допомоги.
Нагадуємо, що направлення не потрібне для гінеколога дитячого та підліткового віку, підліткового психіатра, нарколога, дитячого стоматолога та лікаря, в якого під наглядом перебуває дитина з хронічними захворюваннями.
📌 Схему періодичності обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів можна подивтись тут ➡ https://bit.ly/2OHHSxK.

УВАГА! ІНФОРМУЄМО!
COVID-19

Возможно, это изображение в мультипликационном стиле (один или несколько человек, люди стоят и текст)