Останній дзвоник!

Останній дзвоник!

Шановні здобувачі освіти, педагоги, батьки, випускники!

Від щирого серця вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в здобутті знань та зростанням ще на один клас.

Для наймолодших школярів та учнів середніх класів це свято зна­ме­ну­ється не лише здобутими оцінками, а й початком улюблених канікул. Прийшла по­ра відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці. Нехай цей відпочинок буде радісним, безтурботним і цікавим, сповненим яскравих вражень і мандрівок.

Для випускників та старшокласників цей дзвоник лунає щемливо, а для когось — востаннє. Сьогодні ви стоїте на порозі дорослого життя. Попереду непростий, але цікавий шлях. Пройдіть його достойно, несучи в серцях наші шкільні традиціїї та принципи. Віримо, що вам не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної мети та реалізуєте свої здібності і таланти. Будьте гідними послідовниками захисників України та справжніми громадянами, гордо несіть славу минулих поколінь та творіть нову величну історію нашої держави.

Зі святом! Миру, радості та позитиву!