Мирного неба!

Традиційно 21 вересня 2020 року в Україні та всьому світі відзначають Міжнародний день миру.

З цієї нагоди в школі відбулася загальношкільна акція «Голуб миру». Учні виготовили паперових голубів і прикріпили їх на подвір’ї школи. Школярі закликали людство робити добро, жити у мирі та злагоді.
Протягом дня члени шкільної родини долучалися до акції «Мир у нашому серці», метою якої було примножити добро та любов у нашому житті, яка і є основою миру. Учні та вчителі написали на сердечках побажання та закріпили їх на великому серці, яке є символом відданості своїй Батьківщині кожного із воїнів-захисників. Це своєрідна подяка за мирне небо над головою, за можливість щодня прокидатися і бачити сонце, а не чути гул гармат.