Безпека на транспорті та дорогах (соціальна реклама)

У період війни безпека громадян, у тому числі на транспорті та дорогах, не втрачає актуальності та набула нових викликів. Зокрема, пошкодження доріг, встановлення блок-постів та відсутність вуличного освітлення через обстріли стали факторами, які змусили переглянути підходи до організації дорожнього руху на місцях.

За даними Нацполіції України, кількість дорожньо-транспортних пригод, у тому числі резонансних, за період воєнного стану відносно зменшилася порівняно з аналогічним періодом минулого року, проте на фоні воєнних подій патрульними спостерігається часте ігнорування правил дорожнього руху як збоку водіїв, так і інших учасників дорожнього руху.

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», який уже більше десяти років опікується питаннями безпеки на дорогах, з метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих, а також збереження людських життів, рекомендує до ознайомитися із соціальною рекламою (фото, відео) з питань безпечної поведінки дітей на транспорті та дорогах.

Радимо переглянути ці матеріали на сайті https://dopomogadtp.com/ у розділі «Соціальна реклама».

Джерело інформації: лист Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод»