«Базова реанімаційна підтримка життя»

Навчання та систематичне підвищення рівня знань працівників з питань охорони праці — один з основних принципів державної політики в галузі охорони праці, необхідна умова забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання аварій і травматизму на роботі. Згідно статті 18 Закону України «Про охорону праці» всі працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи повинні проходити інструктаж, навчання з питань охорони праці, з надання першої домедичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі виникнення аварії.

Навички надання першої невідкладної допомоги є вкрай необхідними всім, незалежно від професії. 29 березня за підтримки профспілкової організації закладу, інженера з охорони праці ДП «Сумський експертно-технічний центр Держпраці» Ткаченка Олександра Геннадійовича було організовано і проведено зустріч із провідним спеціалістом Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Остапенко Юлією Олександрівною. Лікар невідкладних станів та медицини катастроф за фахом, Юлія Олександрівна провела тренінг для працівників закладу «Базова реанімаційна підтримка життя» з оволодінням практичних навичок надання першої домедичної допомоги.

Найважча школа — школа життя… Ми ніколи не знаємо, де і які її випробування нас очікують, тому маємо бути готові до різних життєвих обставин.