БІБЛІОТЕКА – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА
ІНФОРМАЦІЙНОГО РЕСУРСУ ШКОЛИ

Роль бібліотеки в житті школи незаперечна. Наша шкільна бібліотека – це зона психологічного комфорту. Тут затишно й спокійно.

Для вчителів та учнів створено всі умови для користування бібліотечним фондом та його збереженням. Бібліотека має окремий абонемент, читальний зал, книгосховище для підручників. Відкритий доступ фонду на абонементі дозволяє краще роздивитися тематичні полички, погортати книгу, а в читальному залі попрацювати вдумливо з книгою, періодикою, обмінятися думками.

Бібліотека велику увагу приділяє дбайливому ставленню учнів до книги, вихованню шанобливого відношення до друкованих видань. Приємно, що діти користуються послугами шкільної бібліотеки. Приходять самі, залучаючи своїх друзів, набирають книжок на вихідні і канікули, щиро радіють, отримавши щось новеньке.

До послуг наших читачів два комп’ютери з виходом в Інтернет.  Учні та педагоги можуть знаходити потрібну інформацію в   Інтернеті    та зберігати її на свої електронні носії.