Підписано угоду про співпрацю!

Друзі, настав час поділитися надзвичайно важливою новиною, яку ми тримали в таємниці пів року — Сумська ЗОШ I-III ступенів №27 | Демократична школа (Україна) та Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23 im. Armii Krajowej w Płocku (Польща) підписали угоду про наміри співпраці!
Віримо, що спільні заходи та зустрічі допоможуть здобувачам освіти глибше пізнати історію свого рідного краю та більше дізнатися про культури одне одного, про наші країни, системи освіти, а також налагодити партнерську співпрацю між освітніми закладами.
Проєкт передбачає широку співдію української та польської шкіл, частину результатів якої нам уже вдалося досягти. Тож у наступних повідомленнях ми розповімо про реалізовані кроки та намічені плани!
Слідкуйте за новинами!