Тиждень шкільного учнівського самоврядування

Шкільне учнівське самоврядування – це група активної молоді закладу освіти, яка залучає школярів до пошуку нових шляхів самореалізації, розвитку лідерських якостей, організації дозвілля.
У рамках Тижня було оформлено інформаційний стенд про шкільне самоврядування, на якому всі охочі могли ознайомитися з оновленим складом Шкільної Учнівської Республіки та його діяльністю.
Президент школи Крючкова Євгенія провела тренінг з учнями 4-х класів на тему «Лідер і лідерство».
Учні 1-2 класів були долучені до шкільної акції «Живи чисто», а на згадку про цю зустріч їм були подаровані закладки-пам’ятки «Як правильно сортувати сміття».
Для учнів 8-х класів та учасників шкільного самоврядування була організована зустріч із випускником нашої школи Самохою Романом, на якій обговорили питання лідерства.

На завершення Тижня представники шкільного самоврядування привітали вчителів школи з професійним святом.