Разом до перемоги!

З перших днів повномасштабної війни росії проти України більшість закладів освіти долучилися до волонтерської діяльності.

Звичний процес навчання, розвитку, виховання та шкільна рутина — основа роботи, а після неї — волонтерство. Педагоги, небайдужі батьки учнів, а також здобувачі освіти нашої школи за цей період долучилися до багатьох ініціатив: від написання листів воїнам, які захищають нашу Батьківщини,  до збору допомоги. Адже кожен розуміє важливість своєї причетності до захисту країни.

Протягом канікулярного періоду наша погляди не змінилися — педагоги КУ Сумська ЗОШ №27, м.Суми проявили активну громадянську позицію. Вони долучилися до плетіння маскувальних сіток у двох центрах нашого міста. Усім відомо, що ці вироби вкрай необхідні не лише воїнам на передовій, а й військовим у різних регіонах.

Також адміністрація та вчителі нашого закладу освіти у співдії з представниками Департаменту соціального захисту населення організували роботу пункту видачі продуктових наборів від гуманітарно-продовольчої організації World Central Kitchen і Першого Сумського гуманітарного штабу. За перші три дні роботи було видано 2000 пакунків.

Ми продовжуємо працювати та волонтерити. Бо кожен на своєму місці має активно наближати перемогу України. Разом ми можемо все!