Горизонти самоврядування

Самоврядування дітей та молоді забезпечує комплексний вплив на учнів через їхнє залучення до усвідомленої, системної участі у житті закладу освіти та дитячої громади.
Головне завдання шкільного самоврядування полягає в тому, що через розвиток соціальної активності учнів виховує в них почуття власної гідності та надає їм можливість виявляти себе далі.
Участь у шкільному самоврядуванні сприяє формуванню громадянської позиції і ціннісного ставлення до себе й інших; дозволяє учням підвищити соціальну компетентність, розвивати соціальні навички поведінки і установок на самостійне ухвалення рішення соціальних проблемних ситуацій.
10 вересня Сумщина дала урочистий старт Всеукраїнській 95-тій ювілейній естафеті «Стежками юнатівського руху» і передала кубок та книгу, які побувають в усіх областях України. Представники нашого шкільного самоврядування є активними учасниками заходів на рівні міста, і ця подія не стала винятком: долучилися до старту естафети Крючкова Євгенія (11-Б клас), Пильчук Поліна (8-Б ), Єлисеєва Євгенія (7-Б) .

Важливо, що молодь прагне змін, і у них є можливість себе реалізувати.